Zarządzanie danymi w organizacji (recenzja)

Opublikowano: 14 lipca 2020
Gontar-Cyfryzacja-Zarzadzanie

Przedstawione w podręczniku treści ułatwiają i wspomagają kształcenie studentów, a także inspirują do poszerzania wiedzy, do dalszego uczenia się na podstawie studiów przypadków i dołączonej do każdego rozdziału literatury. Podręcznik może być użyteczny nie tylko dla studentów kierunków informatycznych, ale zawiera analizę zagadnień rozwijanych w pracach dyplomowych. Wiele kwestii dyskutowanych w tym podręczniku jest badanych przez studentów przygotowujących swoje prace dyplomowe. (…)

Książka (…) stanowi oryginalny wkład do dydaktyki na kierunkach związanych z zastosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w biznesie. Podręcznik należy zarekomendować do wykorzystania na zajęciach z przedmiotów prowadzonych na wyżej wymienionych kierunkach.

Polecamy recenzję książki “Zarządzanie danymi w organizacji” (red. Beata Gontar). Recenzję można przeczytać TUTAJ