fbpx
Kontakt

 

DYREKTOR WYDAWNICTWA – REDAKTOR NACZELNY

Ewa Bluszcz
tel. 42 235 01 65
ewa.bluszcz@uni.lodz.pl

 

BIURO WYDAWNICTWA
sekretarz wydawnictwa

Agnieszka Janicka (pok. 3)
tel. 42 235 01 65
agnieszka.janicka@uni.lodz.pl

 

Adres do korespondencji:
WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO
ul. Williama Lindleya 8
90-131 Łódź

 

Nr rachunku bankowego
09 1240 3028 1111 0010 2508 1913
Bank Pekao SA II O/Łódź
NIP 724-000-32-43

 

DZIAŁ WYDAWNICZY

Monika Borowczyk (pok. 9)
kierownik działu
redaktor inicjujący: prawo, ekonomia, zarządzanie

tel. 42 66 55 871
monika.borowczyk@uni.lodz.pl

Urszula Dzieciątkowska (pok. 8)
redaktor inicjujący: filologia polska, filologie obce, literaturoznawstwo, kulturoznawstwo,
bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, nauki o wychowaniu, psychologia
tel. 42 66 55 860
urszula.dzieciatkowska@uni.lodz.pl

Iwona Gos (pok. 7)
redaktor inicjujący: socjologia, gerontologia, historia,
historia sztuki, antropologia
tel. 42 66 55 864
iwona.gos@uni.lodz.pl

 

 

Beata Koźniewska (pok. 11)
redaktor inicjujący: filozofia, nauki przyrodnicze i geografia, informatyka
tel. 42 235 01 67
beata.kozniewska@uni.lodz.pl

Magdalena Skoneczna (pok. 11)
redaktor inicjujący: filozofia
tel. 42 235 01 67
magdalena.skoneczna@uni.lodz.pl

Witold Szczęsny (pok. 3)
sekretarz, redaktor inicjujący: stosunki międzynarodowe i politologia
tel. 42 66 55 862
witold.szczesny1@uni.lodz.pl

 

DZIAŁ WYDAWNICZY CZASOPISM UŁ

Agnieszka Kałowska (pok. 11)
kierownik działu
tel. 42 235 01 67
agnieszka.kalowska@uni.lodz.pl

Mateusz Grabowski  (pok. 11)
redaktor inicjujący
tel. 42 235 01 67
mateusz.grabowski@uni.lodz.pl

Katarzyna Smyczek (pok. 11)
redaktor inicjujący
tel. 42 235 01 67
katarzyna.smyczek@uni.lodz.pl

 

 

Zespół Sekretarzy Redakcji Czasopism

Anna Wiśniewska-Grabarczyk
sekretarz redakcji
Acta Universitatis Lodziensis. Folia Litteraria Polonica
anna.wisniewska@uni.lodz.pl

Jolanta Dybała
sekretarz redakcji
Studia Ceranea
jolanta.dybala@uni.lodz.pl

Karolina Krzeszewska
sekretarz redakcji
Acta Universitatis Lodziensis. Folia Iuridica
karolina.krzeszewska@uni.lodz.pl

Małgorzata Karkocha
sekretarz redakcji
Przegląd Nauk Historycznych
malgorzata.karkocha@uni.lodz.pl

Agnieszka Miksza
sekretarz redakcji
International Studies
agnieszka.miksza@uni.lodz.pl

Joanna Ulańska
sekretarz redakcji
European Spatial Research and Policy
joanna.ulanska@uni.lodz.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI PRODUKCJI WYDAWNICZEJ

kierownik działu
Lilianna Światek (pok. 2A)
tel. 42 66 55 861
lilianna.ladorucka@uni.lodz.pl

koordynator prac redakcyjnych (pok. 10)
Paweł M. Sobczak
tel. 42 66 55 870
pawel.sobczak@uni.lodz.pl

 redaktorzy
Joanna Balcerak (pok. 10)
tel. 42 66 55 870
joanna.balcerak@uni.lodz.pl
Katarzyna Gorzkowska (pok. 10)
tel. 42 66 55 872
katarzyna.gorzkowska@uni.lodz.pl
 Bogusław Pielat (pok. 10)
tel. 42 66 55 870
boguslaw.pielat@uni.lodz.pl
 Dorota Stępień (pok. 6)
tel. 42 66 55 869
dorota.stepien@uni.lodz.pl
 

specjaliści ds. koordynacji produkcji
Elżbieta Rzymkowska (pok. 5)
tel. 42 66 55 866
elzbieta.rzymkowska@uni.lodz.pl
Anna Sońta (pok. 5)
tel. 42 66 55 866
anna.sonta@uni.lodz.pl
Leonora Gralka (pok. 5)
tel. 42 66 55 866
wulredtech@uni.lodz.pl

 

Grafik
Katarzyna Turkowska (pok. 6)
tel. 42 66 55 869
katarzyna.turkowska@uni.lodz.pl

 

Zespół ds. publikacji elektronicznych i deponowania
koordynator Zespołu
Joanna Skopińska (pok. 12)
joanna.skopinska@uni.lodz.pl

koordynator projektu w Zespole
Agnieszka Gralak (pokój 12)
agnieszka.gralak@uni.lodz.pl

specjaliści ds. deponowania publikacji
Grzegorz Bąk (pokój 12)
grzegorz.bak@uni.lodz.pl
Zdzisław Gralka (pok. 12)
zdzislaw.gralka@uni.lodz.pl
Monika Marszałek (pok. 12)
monika.marszalek@uni.lodz.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY I PROMOCJI
kierownik działu
Marcin Frątczak (pok. 2)
tel. kom. 512 152 417
tel. 42 665 58 73
marcin.fratczak@uni.lodz.pl

sprzedaż do kluczowych kontrahentów
Piotr Kośka (pok. 1)
tel. 42 235 01 63
piotr.koska@uni.lodz.pl
sprzedaż do klientów indywidualnych, księgarni, bibliotek i instytucji współpracujących
Bożena Cepa, Ilona Szymczak (pok. 1)
tel. 42 66 55 863
ksiegarnia@uni.lodz.pl
promocja i kontakt z mediami
tel. 42 235 01 64
Marzena Gawłowska (pok. 12)
marzena.gawlowska@uni.lodz.pl
Barbara Jundo-Kaliszewska (pok. 12)
barbara.kaliszewska@uni.lodz.pl
Łukasz Orzechowski (pok. 12)
lukasz.orzechowski@uni.lodz.pl

 

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann