Logopaedica Lodziensia w bazie Scopus

Opublikowano: 5 marca 2024
LL

Z ogromną radością informujemy, że nasze czasopismo naukowe Logopaedica Lodziensia zostało niedawno włączone do renomowanej bazy danych Scopus. Jest to znaczące osiągnięcie zarówno dla redakcji czasopisma, jak i całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Łódzkiego, stanowiące potwierdzenie, że nasza uczelnia kontynuuje misję prowadzenia innowacyjnych badań i promowania nauki na najwyższym poziomie.

Scopus, który jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych baz danych recenzowanych publikacji naukowych na świecie zapewnia szeroki dostęp do literatury naukowej z całego świata. Włączenie do tej bazy jest wynikiem rygorystycznego procesu selekcji i świadczy o naukowym uznaniu Logopaedica Lodziensia w międzynarodowej wspólnocie akademickiej.

Gratulujemy redakcji czasopisma Logopaedica Lodziensia tego znaczącego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.