IX KONFERENCJA NAUKOWO-GOSPODARCZA “ODPOWIEDZIALNE ŁAŃCUCHY DOSTAW 2023”

Opublikowano: 3 listopada 2023
1200-830
7 listopada 2023 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ odbędzie się IX Konferencja Naukowo-Gospodarcza, poświęcona odpowiedzialnym łańcuchom dostaw. Tematyka szczegółowa tegorocznej edycji to: Wyzwania dla logistyki wobec zmian globalnych.
Jej sekretarzem naukowym oraz jedną z prelegentek jest prof. Urszula Motowidlak, specjalistka z tego obszaru, a także współautorka licznych książek poświęconych logistyce, które opublikowaliśmy w formule Otwartego Dostępu. Można pobrać je na naszej stronie internetowej.
Tymczasem polecamy uwadze IX Konferencję Naukowo-Gospodarczą. Jest ona doskonałą okazją do wspólnej dyskusji na temat kierunków rozwoju zarządzania łańcuchami dostaw oraz wyników nowych interdyscyplinarnych badań w dziedzinie odpowiedzialnych łańcuchów dostaw.
Konferencja objęta została honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, a także patronatem medialnym: Logistics Manager, Logistyka, Gospodarka Materiałowa i Logistyka.
Partnerem Gospodarczym wydarzenia jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej konferencji: