Turyzm – nowy numer

Opublikowano: 7 lipca 2021
nowy numer

Polecamy nowy numer czasopisma naukowego Uniwersytetu Łódzkiego “Turyzm/Tourism” Vol 31 No 1 (2021).

Periodyk jest najstarszym polskim czasopismem naukowym o tematyce turystycznej. Wydawany jest przez Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego nieprzerwanie od 1985 r.

Czasopismo prezentuje w głównej mierze wyniki najnowszych empirycznych badań nad współczesnymi zjawiskami dotyczącymi szeroko pojmowanej turystyki, hotelarstwa i rekreacji w Europie Środkowej, z uwzględnieniem ich lokalnej specyfiki i globalnego kontekstu.

Artykułowi opublikowanemu w czasopiśmie „Turyzm/Tourism” przyznawane jest 20 pkt.

Redaktor naczelny: dr Andrzej Stasiak

W bieżącym numerze polecamy

Vicky Katsoni, Anna Fyta

Sonia Mileva, Mariana Assenova, Emil Petrov, Veneta Gyaurova