Folia Oeconomica – nowy numer

Opublikowano: 4 marca 2021
nowy numer

Polecamy nowy numer czasopisma naukowego Uniwersytetu Łódzkiego „Acta Universitatis Lodziensis. Folia Oeconomica” T. 6 Nr 351 (2020).

Czasopismo Acta Universitatis Lodziensis Folia Oeconomica (FoE) to  recenzowany, ogólnodostępny dwumiesięcznik naukowy, dostępny online,  powstały w 1980 roku – publikuje oryginalne artykuły teoretyczne i empiryczne, a także odnoszące się do polityk i przeglądowe, obejmujące wszystkie dyscypliny nauk ekonomicznych i dyscypliny pokrewne. FoE przyjmuje artykuły w języku angielskim lub polskim, w przypadku gdy poruszane zagadnienia interesują głównie polskich odbiorców.

Redaktor naczelny: prof. Dr hab.   Mariusz Plich

W najnowszym numerze polecamy:

Application of Association Analysis to Detect Collusive Behaviour in Public Tenders

Łukasz Ziarko

Effects of Money Demand on Trade Balance in Nigeria

Oluwole Jacob Adeyemi, Isiaq O. Oseni, Sheriffdeen A. Tella

Seniors’ Needs and Dreams as Factors of Successful Aging

Małgorzata Rejter

Integrated Management of Metropolitan Areas in Romania

Justyna Danielewicz

The Impact of Gender on Unemployment: Cross‑country and Within‑country Analysis of the European Labour Markets during Economic Recession

Tatiana Medková