Space – Society – Economy nr 26

Opublikowano: 14 maja 2019
cover_issue_373_pl_PL

Polecamy nowy numer czasopisma naukowego “Space – Society – Economy”. Jest to periodyk, w którym są publikowane artykuły z zakresu gospodarki przestrzennej i planowania przestrzennego oraz geografii ekonomicznej i społecznej. Czasopismo jest adresowane przede wszystkim do pracowników naukowych i studentów kierunku geograficznego i gospodarki przestrzennej, a dodatkowo także m.in. do pracowników: administracji państwowej, samorządowej, statystyki regionalnej i planowania przestrzennego.

W aktualnym numerze są poruszone takie tematy, jak środowisko mieszkaniowe a przestrzeń mieszkaniowa, idea domu mieszkalnego, Lofty u Scheiblera w Łodzi z perspektywy mieszkańców najbliższego otoczenia, tendencja w kształtowaniu nowo powstających osiedli mieszkaniowych w Europie.

Redaktor naczelny: prof. dr hab. Jerzy Dzieciuchowicz

POLECAMY: