II Sesja Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego

Opublikowano: 30 maja 2018
Data wydarzenia: 08/06/2018
dspace.uni.lodz.pl

Miło jest nam zakomunikować, że Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego zostało partnerem wspierającym II Sesji Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego. Celem wydarzenia będzie: konsolidacja młodych mikrobiologów (doktorantów oraz dyplomantów) łódzkich jednostek naukowych: Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego oraz Polskiej Akademii Nauk, prezentacja dokonań naukowych, oraz wymiana cennych doświadczeń w zakresie prowadzonych badań.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2018 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Pomorskiej 141/143) w budynku D, w Łodzi.

Organizatorzy spotkania: Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Oddział Terenowy Łódź oraz Instytut Mikrobiologii, Biotechnologii i Immunologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

Więcej informacji…