Spotkanie z prof. Joanną Muszkowską-Penson w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku

Opublikowano: 28 czerwca 2017
ladorucki_rozmowy_gdy_otowrzyli

30 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się spotkanie z Joanną Muszkowską-Penson, lekarką ze stopniem profesora nauk medycznych, działaczką opozycji w okresie PRL i współpracowniczką Lecha Wałęsy, odznaczoną Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

W spotkaniu – obok prof. Joanny Muszkowskiej- Penson i Jacka Ladoruckiego, autora książki Gdy otworzyli bramy, zaczęłam iść w stronę domu… – będzie uczestniczył Jarosław Kurski, dziennikarz i publicysta, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, a rozmowę poprowadzi Roman Daszczyński, redaktor naczelny portalu gdansk.pl.

Więcej szczegółów znajduje się tutaj.