Kontakt

 

DYREKTOR WYDAWNICTWA – REDAKTOR NACZELNY

Ewa Bluszcz
tel. 42 235 01 65
ewa.bluszcz@uni.lodz.pl

 
Biuro Wydawnictwa
Agnieszka Janicka (pok. 3)
tel. 42 235 01 65
agnieszka.janicka@uni.lodz.pl
 
 

Adres do korespondencji:
WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO
ul. Williama Lindleya 8
90-131 Łódź

 

 

Nr rachunku bankowego
09 1240 3028 1111 0010 2508 1913
Bank Pekao SA II O/Łódź
NIP 724-000-32-43

 
REDAKTORZY INICJUJĄCY

Monika Borowczyk (pok. 9)
redaktor inicjujący: ekonomia, zarządzanie
tel. 42 66 55 871
monika.borowczyk@uni.lodz.pl

Urszula Dzieciątkowska (pok. 6)
redaktor inicjujący: filologia polska, filologie obce, literaturoznawstwo, kulturoznawstwo,
bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, nauki o wychowaniu, psychologia
tel. 42 66 55 860
urszula.dzieciatkowska@uni.lodz.pl

 

Współpraca z redakcjami czasopism UŁ

Agnieszka Kałowska (pok. 8)
redaktor koordynator ds. czasopism UŁ
redaktor inicjujący: stosunki międzynarodowe i politologia
tel.: 42 235 01 67
agnieszka.kalowska@uni.lodz.pl

 

 

Iwona Gos (pok. 7)
redaktor inicjujący: socjologia, gerontologia, historia
tel. 42 66 55 864
iwona.gos@uni.lodz.pl

Beata Koźniewska (pok. 8)
redaktor inicjujący: filozofia, nauki przyrodnicze i geografia, informatyka
tel.: 42 235 01 67
beata.kozniewska@uni.lodz.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY I PROMOCJI

Kierownik działu
Marcin Frątczak (pok. 2)
tel. kom. 512 152 417
tel. 42 665 58 73
 

Sprzedaż do kluczowych kontrahentów
Piotr Kośka (pok. 3)
tel. 42 235 01 63
piotr.koska@uni.lodz.pl

Sprzedaż do klientów indywidualnych, księgarni, bibliotek i instytucji współpracujących
Bożena Cepa, Ilona Szymczak (pok. 1)
tel. 42 66 55 863
ksiegarnia@uni.lodz.pl

Sprzedaż publikacji elektronicznych
Zdzisław Gralka (pok. 1)
tel. 42 66 55 863
zdzislaw.gralka@uni.lodz.pl

 

Organizacja promocji i współpraca z mediami
tel. 42 235 01 64

Natalia Piórczyńska (pok. 12)
natalia.piorczynska@uni.lodz.pl

Barbara Jundo-Kaliszewska (pok. 12)
barbara.kaliszewska@uni.lodz.pl

Łukasz Orzechowski (na zwolnieniu) (pok. 12)
lukasz.orzechowski@uni.lodz.pl

 
 
DZIAŁ REALIZACJI PRODUKCJI WYDAWNICZEJ

Kierownik działu
Lilianna Ladorucka (pok. 5)
tel. 42 66 55 861
lilianna.ladorucka@uni.lodz.pl

   
Redaktorzy    
Joanna Balcerak (pok. 10)
tel. 42 66 55 869
joanna.balcerak@uni.lodz.pl
Danuta Bąk (pok. 10)
tel. 42 66 55 870
danuta.bak@uni.lodz.pl
Katarzyna Gorzkowska (pok. 11)
tel. 42 66 55 872
katarzyna.gorzkowska@uni.lodz.pl
Dorota Stępień (pok. 11)
tel. 42 66 55 872
dorota.stepien@uni.lodz.pl
Bogusław Pielat (pok. 10)
tel. 42 66 55 870
boguslaw.pielat@uni.lodz.pl
 

Specjaliści ds. koordynacji produkcji
Elżbieta Rzymkowska (pok. 5)
tel. 42 66 55 861
elzbieta.rzymkowska@uni.lodz.pl
Leonora Wojciechowska (pok. 5)
tel. 42 66 55 866
wulredtech@uni.lodz.pl
Joanna Skopińska (pok. 11)
joanna.skopinska@uni.lodz.pl

 

 

 

Grafik 
Katarzyna Turkowska (pok. 11)
tel. 42 66 55 869
katarzyna.turkowska@uni.lodz.pl

   

 

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann