Podpisanie umowy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego

Opublikowano: 24 marca 2016
Data wydarzenia: 22/03/2016
do newsa

Miło nam poinformować, że w dniu 22 marca 2016 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego a Uniwersytetem Łódzkim.

W ramach wzajemnych świadczeń Instytut zostanie partnerem projektu wydawniczego Akademia Samorządowa. Przykłady Dobrych Praktyk, zainicjowanego oraz realizowanego przez Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. W przyszłości obie instytucje będą organizować wspólnie konferencje naukowe adresowane do środowiska samorządu terytorialnego, wymieniać się doświadczeniami oraz wiedzą ekspercką. Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę, która przyczyni się do efektywnego wykorzystania potencjału obu partnerów.

Umowa została podpisana w siedzibie NIST-u przy ulicy Zielonej 18 w Łodzi przez dyrektor Instytutu –Iwonę Wieczorek oraz dyrektor Wydawnictwa UŁ – Ewę Bluszcz.

Nie chcesz przeoczyć żadnych naszych wydarzeń?
Chcesz skorzystać z promocji przygotowanych dla Ciebie?
Zapisz się do naszego newslettera i zawsze bądź ma bieżąco!