Kolejne czasopisma naukowe Uniwersytetu Łódzkiego w bazie EBSCO

Opublikowano: 22 września 2022
news wna www

Z przyjemnością informujemy, że kolejne czasopisma naukowe Uniwersytetu Łódzkiego zostały przyjęte do bazy naukowej EBSCO Information Services:

EBSCO Information Services (EBSCO) to wiodący dostawca wyszukiwarek naukowych dla bibliotek na całym świecie, posiadający ponad 11 000 klientów w ponad 100 krajach. Wyszukiwarka EBSCO Discovery Service ™ (EDS) zapewnia każdej instytucji kompleksowe, pojedyncze pole wyszukiwawcze dla całej kolekcji, oferując niezrównaną jakość rankingu i szeroką personalizację. EBSCO jest również wiodącym dostawcą treści badawczych dla bibliotek, w tym setek baz danych, archiwów historycznych, referencji medycznych oraz narzędzi do nauki i rozwoju dla firm, obsługujących miliony użytkowników końcowych w dziesiątkach tysięcy instytucji.

EBSCO jest wiodącym dostawcą czasopism elektronicznych i książek dla bibliotek, posiada dane do zarządzania prenumeratą ponad 360.000 tytułów, w tym ponad 57 000 czasopism elektronicznych, a także oferuje dostęp online do ponad 1 000 000 e-książek.

Gratulujemy Redakcjom!