BOOKSBOX – wirtualna biblioteka

Opublikowano: 21 listopada 2019
uł-02

booksbox – to pierwsza na świecie wirtualna biblioteka książek naukowych z dostępem per strona!

Platforma books-box.com, umożliwia zakup książek akademickich w zależności od potrzeb – można wybierać między pełnymi publikacjami, konkretnymi fragmentami bądź pojedynczymi stronami już od 0,10gr!

Aplikacja została uzbrojona w szereg funkcjonalności. Ich nadrzędnym celem jest zwiększenie efektywności nauki i oszczędność czasu odbiorców.

Pobierając program możemy spodziewać się m.in. takich usprawnień jak: algorytm przeszukujący wybraną publikację w poszukiwaniu wskazanej frazy, dodawanie komentarzy czy zaznaczanie notatek, a także automatycznego tworzenia bibliografii.

Odbiorcy mają do wyboru 3 plany, które zależnie od preferencji będą do wykorzystania w aplikacji, tuż po aktywacji konta –  użytkownik może przebierać w pakietach obejmujących od 100 do 1000 stron, przy czym cena za stronę waha się od 10 do 20gr.

W katalogu książek znajdują się wydawnictwa publiczne, jak i prywatne, a zbiór publikacji rośnie z dnia na dzień – wśród szerokiego katalogu już teraz można korzystać m.in. z materiałów  Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego.

Usługa dedykowana jest przede wszystkim studentom, jako pomoc przy nauce, pisaniu zaliczeń czy prac dyplomowych. Odnajdą się tu też pracownicy naukowi i wszyscy, którym godziny spędzone nad książkami nie są obce.

Więcej informacji…