Wydawnictwo partnerem PAC – Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości

Opublikowano: 16 listopada 2019
PAC-logotyp

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego  zostało partnerem XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości, pod nazwą Progress Accounting Competition.

Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich uczelni z Polski, którzy wykazują się ambicją, kreatywnością i chęcią osiągnięcia wymarzonej kariery oraz znalezienia odpowiedniej pracy. Konkurs ten to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności w dziedzinie rachunkowości, aleteż możliwość kontaktu ze światem biznesu.

Organizator: SKN Progress, działające przy Wydz. Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

Więcej informacji na stronie SKN Progress oraz na profilu konkursu na Facebooku.

UWAGA! Z tej okazji do końca grudnia na naszej stronie książkę “Kapitał ludzki a zarządzanie wieloma pokoleniami w organizacji” kupicie z rabatem -25%!

Książka ukazała się w serii Akademia Zarządzania i Finansów

gallery desc