Dr Agata Włodarska-Frykowska o migracji dla PAP

Opublikowano: 9 sierpnia 2019
DSC03093
Polecamy artykuł Dr Agaty Włodarskiej-Frykowskiej “Migracje Bałtów. Ekspert o procesach migracyjnych w Państwach Bałtyckich” na stronie Akademia UŁ w Serwisie Samorządowym Polskiej Agencji Prasowej.

Dr Agata Włodarska-Frykowska jest  adiunktem w Katedrze Systemów Politycznych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jej zainteresowania naukowe obejmują kwestie migracji, etnopolityki i mniejszości narodowych. Autorka książki „Mniejszość narodowa w życiu społeczno-politycznym  Estonii po 1991 roku” (Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 2017).  Współredaktorka naukowa książki „Internacjonalizacja polskich ośrodków politologicznych”(2017). Współredaktorka najnowszego numeru czasopisma naukowego „Eastern Review”.
7_2018