Wydawnictwo UŁ partnerem PAC

Opublikowano: 7 grudnia 2018
konkurs

Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego już tradycyjnie zostało partnerem wydarzenia Progress Accounting Competition (PAC). Jest to coroczny konkurs organizowany dla studentów, których interesuje tematyka szeroko pojętych finansów, w szczególności rachunkowości. W tym roku nadszedł czas na X edycję konkursu. Założeniem konkursu jest wyłonienie najlepszych studentów z całej Polski, którzy wykażą się umiejętnościami sprawnej analizy działalności przedsiębiorstw i zakwalifikują się do Wielkiego Finału, w którym będą mieli za zadanie zmierzyć się z przygotowanymi przez firmy partnerskie case study. Finaliści mogą liczyć na oferty pracy oraz płatnych praktyk od czołowych firm z branży rachunkowości, a także liczne cenne nagrody rzeczowe. Wśród nagród znajdą się publikacje z serii wydawniczej Akademia Zarządzania i Finansów.

PAC - logotyp
Konkurs składa się z 3 etapów:
REJESTRACJA
01.12.2018 – 20.01.2019
Rejestracja 3-osobowych drużyn na standach promocyjnych (informacje na facebooku projektu).

TEST Z TEORII
21.01.2019 – 17.02.2019

Uczestnicy mają za zadanie rozwiązać test online ułożony przez Partnerów. Zespoły, które uzyskają min. 85% przechodzą do kolejnego etapu.

ZADANIA PRAKTYCZNE – WIELKI FINAŁ
10.03.2019

Etap ten wyłoni złotą 10 najlepszych ekip. Drużyny otrzymują do wykonania zadania przygotowane przez Partnerów.

Organizatorzy:
Studenckie Koło Naukowe Progress

SKN Progress – koło naukowe z 25-letnią tradycją, działające na Uniwersytecie Łódzkim. Działalność koła opiera się na realizacji autorskich projektów. Część z nich to kolejne edycje dobrze znanych przedsięwzięć, inne zaś powstają w odpowiedzi na oczekiwania studentów.