Folia Oeconomia – nowy numer czasopisma

Opublikowano: 17 października 2018
Folia Oeconomica

Ukazał się najnowszy numer czasopisma naukowego “Acta Universitatis Lodzensis. Folia Oeconomica” (Vol 5, No 338 (2018)). Wszystkie artykuły dostępne są w Otwartym Dostępie (Open Access) na licencji CC BY-NC-ND.

Czytaj najnowszy numer online

W celu zgłoszenia artykułu do FOE należy zarejestrować się w bazie danych i zalogować. Nadesłane prace powinny kwalifikować się do jednej z 9 następujących sekcji: ekonomia, finanse, finanse przedsiębiorstw, zarządzanie, marketing, gospodarka przestrzenna, ekonomia międzynarodowa, statystyka i ekonometria, rachunkowość. Dwumiesięcznik publikuje artykuły zawierające wyniki oryginalnych badań teoretycznych i empirycznych, które mieszczą się we wszystkich dyscyplinach dziedziny nauk ekonomicznych. Ukazują tu się zarówno artykuły przeglądowe i dotyczące polityki gospodarczej, jak i zorganizowane formy dyskusji na konkretne tematy. Czasopismo afiliowane przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Redaktorem naczelnym jest prof. Dariusz Plich.

Punktacja MNiSW: 14 (2015)