Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego patronem konkursu „Kreatywny Nauczyciel”

Opublikowano: 19 września 2018
logo

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli oraz szkół z terenu województwa małopolskiego do udziału w organizowanym przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli konkursie „Kreatywny Nauczyciel”.

Celem X edycji Konkursu jest:
• upowszechnianie wartościowych praktyk dydaktyczno-wychowawczych oraz  promowanie kreatywnych nauczycieli, którzy wyróżniają się w swojej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym  przez Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego oraz czasopisma – „Bliżej Przedszkola” i „Hejnał Oświatowy”.

Wydawnictwo UŁ jest również fundatorem nagród rzeczowych – publikacji z  serii Edukacja dla Mądrości, które prezentują praktyczne zastosowanie innowacyjnej koncepcji edukacji dla mądrości autorstwa amerykańskiego psychologa Roberta J. Sternberga.

Więcej informacji na stronie internetowej  www.mcdn.edu.pl