Wydawnictwo na obchodach Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano: 16 października 2017
ul-1

13 października br. Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego wzięło udział w uroczystym posiedzeniu Senatu UŁ w Auli im. prof. Szuberta z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wielu pracowników uniwersytetu, a wśród nich autorzy naszych publikacji, zostało odznaczonych. Wręczono Srebrne Krzyże Zasługi dr Bożenie Matusiak, prof. Grzegorzowi Urbankowi i prof. Bogdanowi Włodarczykowi. Medalami Komisji Edukacji Narodowej uhonorowano 17 osób. Złote Medale za długoletnią służbę otrzymało 15 osób, Srebrne 15 osób, Brązowe – 46. Medale UŁ w służbie społeczeństwu i nauce wręczono 14 osobom. Złote Odznaki UŁ otrzymało 47 osób. Wręczono także indywidualne i zespołowe nagrody Rektora UŁ za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne oraz nagrody w XVIII edycji Konkursu na Najlepszy Podręcznik Akademicki – I nagroda zespół redakcyjny z Wydziału Prawa i Administracji, II nagroda zespół redakcyjny z Wydziału Filologicznego i III nagroda zespół redakcyjny z Wydziału Zarządzania. Gratulujemy wszystkim laureatom!