Konferencja „Przyszłość Finansów 2017”

Opublikowano: 6 października 2017
Data wydarzenia: 10/10/2017
akademiazarzadzania

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego zostało partnerem wspierającym konferencji „Przyszłość Finansów 2017. Wspieranie rozwoju innowacyjnej gospodarki – państwo a przedsiębiorczość” organizowanej przez Instytut Finansów Wydziału Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego.

Przedmiotem konferencji będą różne aspekty rozwoju gospodarki opartej na wiedzy, ze szczególnym uwzględnieniem roli państwa jako instytucji wspierającej rozwój środowiska innowacyjnego.
Treść konferencji wypełnią zagadnienia dotyczące m.in.: finansowania działalności innowacyjnej, budowania sieci współpracy sfery nauki, biznesu oraz jednostek samorządowych, kreowania środowiska przedsiębiorczości, uwarunkowań rozwoju innowacji, transfer wiedzy i komercjalizacja wyników badań naukowych.

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 października 2017 r.

W trakcie konferencji można będzie nabyć nasze publikacje z serii Akademia Zarządzania i Finansów oraz Akademia Samorządowa w promocyjnych cenach.

Więcej informacji…

wydzial-ekonomiczno-socjologiczny