Wydawnictwo partnerem IX Zjazdu Katedr Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Opublikowano: 6 września 2017
Data wydarzenia: 18/09/2017
photo

Miło jest nam poinformować, że Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego zostało partnerem IX Zjazdu Katedr Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Konferencja zostanie poświęcona tematowi: „Zarządzanie różnorodnością w świetle wyzwań współczesnego rynku pracy”. Jej celem jest zaprezentowanie wyników badań teoretycznych i empirycznych związanych z tematem przewodnim spotkania. W planie przewidziano wystąpienia i dyskusje na następujące tematy:

• Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości pierwotnej;
  • Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości wtórnej;
  • Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości organizacyjnej;
  • Dysfunkcje i patologie zarządzania różnorodnością;
  • Różnorodność metod badania problematyki zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w różnych segmentach współczesnego rynku pracy.

Podczas konferencji publikacje z serii wydawniczej „Akademia Zarządzania i Finansów”  będzie można nabyć w specjalnych rabatowych cenach.

Konferencja odbędzie się w Łodzi 18-20 września 2017 roku na Wydziale Zarządzania UŁ (ul. Matejki 22/26, Łódź).

Organizatorzy: Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Więcej informacji…

18090578_10212971911351118_1561433042_o