Wydawnictwo partnerem Polskich Dni Montessori

Opublikowano: 28 maja 2017
Data wydarzenia: 02/06/2017
logo-pdm-2017

Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego zostało Partnerem Wspierającym ogólnopolskiej konferencji „Polskie Dni Montessori”, która odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2017 r. w Łodzi. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Nauczyciel w drodze. Pedeutologiczne przesłanie Marii Montessori w XXI wieku”.

Zapraszamy w piątek (2 czerwca br.) od godz. 13.00 do Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego UŁ (Łódź, ul. Kopcińskiego 16/18), gdzie na otwarciu konferencji można będzie nabyć nasze książki z serii „Edukacja dla Mądrości” i „Terapia Pedagogiczna. Warsztaty i scenariusze zajęć” w specjalnej promocyjnej cenie. Serie powstały z myślą o pedagogach, nauczycielach i wychowawcach. Publikacje napisane przez ekspertów z Uniwersytetu Łódzkiego zawierają zestawy gotowych narzędzi do pracy: scenariusze zajęć, ćwiczenia, karty pracy wraz ze zwięzłymi informacjami dotyczącymi prezentowanych technik i metod działania.

Więcej informacji…

polskie-stowarzyszenie-montessori-logo         logo_wnow_ul_v_pl_rgb