Wyróżnienie w Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką

Opublikowano: 30 marca 2017
brzezinski_oskar_halecki

Z radością informujemy, że książka “Oskar Halecki a Liga Narodów. Poglądy i działalność” Andrzeja Macieja Brzezińskiego została wyróżniona w Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką w Roku 2017.

Organizator konkursu: 21. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej

Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej prezentują dorobek wydawców z najważniejszych ośrodków naukowych i wydawców książek popularnonaukowych z całej Polski.  W tegorocznej edycji przyznano nagrody za najlepszą książkę akademicką, najlepszą książkę popularnonaukową oraz nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. księdza Edwarda Pudełki Poznań 2017.
Wydarzeniu patronował Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Rektor Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Prezydent Miasta Poznania.

Organizatorzy targów: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

20170330_084327